TOP Uruguajský Cimarron na predaj

TOP Uruguajský Cimarron na predaj

ENGLISH

cimarron uruguayo beowulf cerberus illusion

Beowulf Cerberus Illusion – Cimarron na predajzdravotne testovaný dospelý chovný pes s 5 pracovnými titulmi a titulmi Junior šampióna z dvoch krajín je NA PREDAJ

Beowulf Cerberus Illusion je prvou generáciou pracujúcich Uruguajských Cimarronov narodených v chovateľskej stanici Cerberus Illusion. Jeho mama Cora bola moja najlepšie pracujúca sučka, ktorá bola vždy šťastná, usmievala sa a neustále vrtela chvostom. To všetko po nej zdedil jej syn. Jediný rozdiel je v tom, že nevrtí len chvostom, ale celým telom. Zvyčajne sa usmieva od ucha k uchu, ako to vidieť na väčšine jeho fotografií. Je skutočným umením ho vyfotiť s vážnym výrazom v tvári.

Zároveň je v jeho správaní aj kus jeho otca. Miluje si sadnúť do môjho lona a tváriť sa ako keby bol ešte stále malým šteniatkom. Keď bol malý, musel si myslieť, že keď kráčam vedľa neho a hľadím pred seba, určite ho nemôžem vidieť, preto začal skákať vedľa mňa do výšky hlavy – mal tvár v rovnakej výške ako ja a pri každom výskoku sa mi usmial do tváre.

cimarron uruguayo beowulf cerberus illusion
Beowulf Cerberus Illusion Cimarron Uruguayo 14.9.2020 h

Pes, ktorý ma rozosmieva

Beowulf Cerberus Illusion - cimarron uruguayo puppy
Beowulf Cerberus Illusion – ako šteniatko

Beowulf bol výnimočný už ako šteniatko. Bol tým šteniatkom, ktoré sa muselo pozerať svojej mame do hrdla (áno, do hrdla, nielen do úst). Bol naozaj zvedavý, čo tam je. A jeho matka sa len smiala, aký je jej malý chlapec bláznivý. Pôvodne som nemala v pláne si z daného vrhu ponechať psíka, tak som ho najprv ponúkla na predaj cez inzertný portál. Potom som vyšla von sa hrať so šteniatkami.

cimarron uruguayo beowulf cerberus illusion

Akonáhle som podala inzerát, bolo mi divne. Beowulf, alias Teto, bol taký roztomilý, veselý, šťastný a nesmierne zábavný. Rozosmial ma zakaždým, keď som s ním bola. Naozaj som o neho nechcela prísť. Každý, kto ho poznal ho miloval a okamžite ma odhovorili od môjho hlúpeho nápadu ho predať. Takže, len čo som sa vrátila dovnútra, inzerát som vymazala. Ani na chvíľu som svoje rozhodnutie neoľutovala.

Cerberus Illusion Cimarron Uruguayo - Cimarron na predaj

Beowulfova schopnosť urobiť kohokoľvek šťastným

Ako chovateľka som si Beowulfa nechala pre seba. Prešiel výcvikom poslušnosti a trikov. Tento pes má päť pracovných skúšok a bol úspešný aj na výstavách (je junior šampiónom dvoch krajín). Je otcom jediného vrhu s našou sučkou importovanou z Uruguaja.

Cerberus Illusion Cimarron Uruguayo - Cimarron na predaj

Momentálne som sa rozhodla ponúknuť Beowulfa na predaj prednostne ako milujúceho člena rodiny niekomu, kto si chce užiť aportovanie a túlenie na pohovke pri televízii! Pre Beowulfa hľadám predovšetkým rodinu, ktorá ho bude nesmierne milovať a bude sa s ním hrať. Na oplátku vás bude rozosmievať celý život, každý deň, ako to robí od začiatku aj mne. S týmto psom nebudete mať depresiu ani zlú náladu – len sa na vás pozrie a vy sa s ním začnete usmievať tiež. Beowulf je živé antidepresívum!

Beowulf Cerberus Illusion - Cimarron Uruguayo

Nevylučujem možnosť, aby šiel z domu ako chovný pes s právom chovu, avšak najradšej by som ho poslala do rodiny ako milujúceho člena rodiny a ako jedináčika, aby mal nový majiteľ čo najviac času na nášho milovaného Teta. Ak trávite celý deň v práci, prosím, nepíšte mi, nedám ho do takého domova.

Beowulf Cerberus Illusion – aportovanie

Jedinečný chovný pes

Beowulf pochádza z unikátneho spojenia viacnásobných šampiónov – otec je importovaný z Uruguaja z jednej z najlepších chovateľských staníc, matka je moja prvá pracovná sučka a zakladateľka niekoľkých línií pracovných Cimarronov v našej chovateľskej stanici. Beowulf je po tomto páre jediný pes s právom chovu! Už bol v chove otestovaný – jeho potomok je SVETOVÝ JUNIOR VÍŤAZ 2021 a viacnásobný šampión, druhý potomok bol na svetovej výstave druhý.

cimarron uruguayo beowulf cerberus illusion

Beowulf je dobre socializovaný, miluje prechádzky aj v rušnom meste, absolvoval výstavný výcvik, výscvik poslušnosti a má viacero skúšok Trikového Psa. Nemá problém bývať v dome, ani vonku v koterci. Je zvyknutý na výstavnú klietku a plastový prepravný box a miluje cestovanie autom. Ak by ste chceli ponúknuť ten najlepší domov pre nášho špeciálneho psíka, neváhajte a predstavte seba a svoju rodinu e-mailom.

Práca a tréning


Beowulf (vo videu má 7 mesiacov) pri výcviku poslušnosti
Cerberus Illusion Cimarron Uruguayo - Cimarron na predaj

Beowulfova matka pracovala ako robot, nezáležalo na tom, koľkokrát som po nej chcela opakovanie nejakého povelu. Bola pripravená splniť každý môj príkaz a zakaždým, keď som sa s ňou bola, chcela pracovať (prišla k nohe, kráčala popri mne s hlavou smerujúcou hore a udržujúc očný kontakt čakala na pokyny). Skutočný pes – workoholik. Túto ochotu k práci zdedil aj jej syn. Keď však nepracujeme, sú v pokoji a oddychujú.

cimarron uruguayo beowulf cerberus illusion

Trénovaný na: poslušnosť, aportovanie a triky. Niektoré z našich pracovných pracovných videí sú dostupné tu.

Tituly Trikového Psa:
Novice Trick dog
Intermediate Trick dog
Advanced Trick Dog
Novice Masters Trick Dog
Alphabet Challenge

Cerberus Illusion Cimarron Uruguayo - Cimarron na predaj
Cerberus Illusion Cimarron Uruguayo - Cimarron na predaj

Výstavné výsledky

cimarron uruguayo
Beowulf na výstave

2nd Best Cimarron Uruguayo Male In Europe 2018
3rd Best Cimarron Uruguayo Junior In Europe 2018
4th Best Cimarron Uruguayo Adult In Europe 2018

3rd Best Cimarron Uruguayo Progeny In Europe 2021 & 2022
2nd Best Cimarron Uruguayo Progeny In Europe 2023
Hungarian Junior Champion
Serbian Junior Champion

Zdravotné výsledky

Beowulf Cerberus Illusion cimarron uruguayo
Beowulf Cerberus Illusion – Uruguajský Cimarron

Dysplasia bedrových kĺbov: HD-A/A
Dysplasia lakťových kĺbov: ED-0/0
Chrbtica: výborná

Beowulf je po Tinu & Core jediný pes s právom chovu.

Beowulf je otcom nasledujúceho vrhu

E vrh s MISIA MAURA De Aqueronte

Beowulfovi rodičia

B litter Cerberus Illusion Cimarron Uruguayo

HU GRCH HSCH RO CH HU CH SP JCH HMCW 2017 TINU De Aqueronte
x
HSCH HCH HJCH HMCW 2016 Multi Winner CORA

Comments are closed.