TOP mladá sučka Uruguajského Cimarrona na predaj

TOP mladá sučka Uruguajského Cimarrona na predaj

Inari Cerberus Illusion mladá sučka Uruguajského Cimarrona

V tento moment hľadá svoju novú rodinu TOP mladá sučka Uruguajského Cimarrona. Je jedinečná, neopakovateľná s unikátnym menom INARI Cerberus Illusion, anatomicky vylepšená kópia svojho otca Anakina. Prvú vetu schválne začínam spojením “v tento moment”, pretože Inari mi je blízka a skôr len skúšam otestovať či je jej osudom zostať, alebo je potrebná niekde inde. Ak ste sa na ňu pozreli a na prvý pohľad sa zamilovali, prípadne niečo hlboko vo Vás hovorí, “to je ona, ju si tak dlho hľadal” – tak mi napíšte.

S Inari od veku ôsmych týždňov aktívne pracujem, robíme takmer každý deň poslušnosť, hráme sa, chodíme na socializačné prechádzky a skúšame množstvo nových vecí. Je neuveriteľne šikovná a ľahko motivovateľná – pes, s ktorým je radosť pracovať.

Inari Cerberus Illusion mladá sučka Uruguajského Cimarrona

Výcvik

Inari sa narodila 19.5.2023 a momentálne má 10 mesiacov. Ako chovateľka som si ju ponechala pre seba spolu s jej bratom Ivanhoe-om. Inari v tomto momente ponúkam na predaj na výstavy/športovú kynológiu a chov! Táto mladá sučka Uruguajského Cimarrona je vhodná k výcviku obrán, má úžasný koristnícky pud, má silný skus a pracujeme na plnom zákuse. Inari je od veku 8 týždňov pracovne a výstavne vedená, ako všetky naše psy! Začali sme s výcvikom poslušnosti, hľadania (zatiaľ nie stopovania), výstavným výcvikom a obrán. Inari je nesmierne inteligentná, ľahko sa naučí čokoľvek nové, je to upusinkované šteňa, ktoré sa rado túli a hrá. Miluje jedlo, vďaka čomu je ľahko motivovateľná i počas výcviku. Je skvelou voľbou pokiaľ hľadáte toho najvernejšieho spoločníka, pracovného psa alebo psa s výborným výstavným potenciálom resp. na chov, ktorý je zároveň úžasným členom rodiny. Inari doma sebavedome stráži!

Inari je TOP mladá sučka Uruguajského Cimarrona a 3. generácia mojich pracovných Cimarronov. Otvorili sme novú líniu s týmto vrhom! Nový majiteľ bude môcť využiť všestranný pracovný potenciál tejto sučky, pretože je vhodná nielen na poslušnosť, stopovanie, pachové práce, ale aj na výcvik ochrany. Má neskutočný koristnícky pud! Pracovná schopnosť našich psov sa zlepšuje z generácie na generáciu a som na to skutočne hrdá, pretože práca s každým psom si vyžaduje veľa času a tvrdej práce, aby sme neustále produkovali lepšie a lepšie šteniatka!

Doterajšie znalosti

INARI Cerberus Illusion

Ovláda základné povely ako sadni, ľahni, vstaň, stoj- zostaň, ku mne, k nohe, chôdzu na voľnom vodítku, chôdzu u nohy bez vodítka. Samozrejme, pozná svoje meno, má krásne privolanie a pred kŕmením vie, že musí ísť na svoje miesto( cca 20 metrov od domu), posadiť sa a čakať. Je zvyknutá na výstavnú klietku aj umelohmotný prepravný box, cestu autom a aktívne pracujeme na socializácii na rozličných miestach. Inari je zvyknutá bývať vnútri v dome, ale aj vonku v koterci.

Inari Cerberus Illusion 1.11.2023b

Charakter Inari

K ostatným psíkom sa správa milo a submisívne, preto zapadne aj do väčšej smäčky psov. Nevyhľadáva konflikt, skôr sa mu vyhne. Inari miluje iné psy, aj k menším plemenám sa chová pekne, je si vedomá svojej veľkosti a sily. Doma nesmierne rada stráži po vzore predkov, zbytočne však nešteká. Mimo domov je učená neštekať, na štekot iných psov nereagovať. Rada sa hrá, baví ju preťahovanie a akékoľvek aktivity so svojou milovanou rodinkou. Dokáže byť aj malý bandita, ktorý si tvrdohlavo v daný deň zmyslí, že do auta teraz nepôjde, pretože sa chce radšej hrať alebo lietať po záhrade.

Inari Cerberus Illusion mladá sučka Uruguajského Cimarrona

Inari sa veľa smeje a vrtí chvostom, hlavne, keď môže prísť dať pusinky svojmu pánovi. Jej radosť sa okamžite prenáša aj na jej rodinu.

Výstavný potenciál

Inari Cerberus Illusion mladá sučka Uruguajského Cimarrona

Inari bude mať v dospelosti nádhernú mohutnú stavbu tela, výborné proporcie, výbornú hornú líniu, krásnu hlavu, tvaré oči mandľového tvaru, má správny skus, je plnochrupá. Má široký a hlboký hrudník s výborným predhrudím, správne zauhlenie končatín a fantastický pohyb charakteristický pre všetky naše psy! Ak uvažujete o výstavách či chove, táto sučka z nášho unikátneho vrhu Vás nesklame.

Čo sa týka jej výstavného potenciálu – KEDYKOĽVEK A KDEKOĽVEK SA SAMA POSTAVÍ DO VÝSTAVNÉHO POSTOJA! Nie je potrebné ju umelo nastavovať, (aby sa prípadne zakryli nejaké chyby anatómie) – má dokonalú anatómiu, preto sa dokáže postaviť dokonale aj sama! Dôkazom je množstvo fotiek, kde stojí bez toho, aby bola kýmkoľvek manipulovaná.

Inari Cerberus Illusion

Rodičia Inari

Toto šteniatko je z nášho JEDINEČNÉHO VRHU. Jej rodičia sú zdravotne testovaní s HD-A/A, ED-0/0 (t. j. bez dysplázie bedrových a lakťových kĺbov) a výsledky RTG chrbtice sú tiež vynikajúce! Otec je v skutočnosti 5. generácia Cimarronov s iba HD-A psami v rodokmeni.

I litter Cerberus Illusion Cimarron Uruguayo šteniatko

Otec Inari:

ANAKIN Cerberus Illusion

Výstavné výsledky

Best Cimarron Uruguayo Adult In Europe 2018
Best Cimarron Uruguayo Male In Europe 2018

2nd Best Cimarron Uruguayo Male In Europe 2019 & 2020
Best CU Breeder´s Group In Europe 2019 & 2022
Best Cimarron Uruguayo Brace In Europe 2019
3rd Best Cimarron Uruguayo Progeny In Europe 2020
2nd Best Cimarron Uruguayo Progeny In Europe 2021 & 2022
3rd Best Cimarron Uruguayo Male In Europe 2022
3rd Best Cimarron Uruguayo Progeny In Europe 2023
C.I.B. – International Beauty Champion
Hungarian Grand Champion
Serbian Grand Champion
Hungarian Show Champion
Hungarian Champion
Serbian Champion
Transylvanian Champion
Romanian Champion
Hungarian Junior Champion
Serbian Junior Champion
Champion of Champions 2019
Hungarian Molosser Club Champion
Derby Winner 2017
Best Derby Winner 2017
Hungarian Molosser Club Winner 2018, 2019, 2022
HUME Club BIS Best Brace 1st place
HUME Club Best Brace BIS 1st place 2019
Hungarian Molosser Club Best Breeder´s Group BIS 1st place 2019 & 2022

HD-A/A – (bez dysplázie bedrového kĺbu – 5. generácia psov s iba HD-A v rodokmeni!!!), ED-0/0 (bez dysplázie lakťového kĺbu), chrbtica – výborná

Výcvik poslušnosti, obrany a trikov.
Anakin je prvý Cimarron Uruguayo na svete s nasledujúcimi titulmi Trikového Psa a ďalšími pracovnými titulmi:
Novice Trick Dog
Intermediate Trick Dog
Advanced Trick Dog
Novice Masters Trick Dog
Alphabet Challenge
2K-9 Run Ruff

Matka Inari:

ALBIRA Alma Celeste

Serbian Champion
HD-A/A (bez dysplázie bedrového kĺbu), ED-0/0 (bez dysplázie lakťového kĺbu), chrbtica – výborná
Výcvik poslušnosti, stopovania a aportovania. (Je profesionálna futbalistka 😀 )

Budúca rodina Inari

Uprednostňujeme majiteľa, ktorý by chcel začať chovať a/alebo vyhrávať na výstavách a/alebo pracovať a umožniť odchov šteniatok pod názvom našej CHS. Pre túto sučku neprichádza do úvahy rodina bez takýchto cieľov, pretože s Inari máme v budúcnosti chovateľské plány! Ak by ste chceli poskytnúť nášmu špeciálnemu šteniatku ten najlepší domov, neváhajte a predstavte seba a svoju rodinu.

V prípade, že túžite po rodinnom psíkovi, ktorý vás bude veľmi ľúbiť, ale nechcete vystavovať ani chovať, pokojne ma kontaktujte a rezervujte si šteniatko z nášho ďalšieho vrhu naplánovaného už čoskoro.

Comments are closed.